• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/13_08/11_zawody.

Zawody strażackie gminy Burzenin (Fotogaleria)

W niedzielę 11 sierpnia br. na stadionie w Strumianach, 10 drużyn pożarniczych z gminy Burzenin, wzięło udział w gminnych zawodach strażackich. Tym razem najlepsi okazali się strażacy ze Szczawna.

Strażacy ochotnicy z gminy Burzenin wystartowali w rywalizacji o pucha wójta gminy. W zawodach wzięło udział 10 drużyn męskich i 2 młodzieżowe.

Zawody składały się z dwóch konkurencji. Pierwszą z nich była sztafeta, gdzie oprócz prędkości liczyła się zdolność pokonywania przeszkód. Po tej konkurencji pierwsze miejsce zajmowała OSP Szczawno z czasem 64 sek. Druga konkurencja to ćwiczenie bojowe. W jej trakcie  strażacy pokazywali jak szybko i precyzyjnie potrafią przygotować sprzęt i celnie trafić wodą w cel. I tu najlepsi ponownie okazali się strażacy ze Szczawna, którzy tę dyscyplinę zakończyli  z czasem 46 sek.

Ostatecznie po podliczeniu czasów obu konkurencji pierwsze miejsce w gminie zajęła drużyna ze Szczawna z czasem 110 sek., wyprzedzając o 13 sekund OSP Wola Będkowska i o 15 sekund OSP Jarocice. Wśród drużyn startowały tylko dwie drużyny - jedna męska i  jedna żeńska.

mk

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież