• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 22 57 14Jeden promil alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca, którego w Widoradzu próbował zatrzymać policyjny patrol. Jako, że zatrzymywany nie zareagował mundurowi rozpoczęli pościg za nim.

Mężczyzna uciekał przed radiowozem jadąc miejscowością Widoradz, a następnie skierował się do miejscowości Wieluń i tam na ul. Rymarkiewicza został ostatecznie zatrzymany przez funkcjonariuszy. Podczas przeprowadzanej kontroli wyjaśniło się co było powodem ucieczki. Jak się okazało 34- latek kierujący audi miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się , że mężczyzna był już karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości przez co obowiązywał go zakaz prowadzenia pojazdów.34- latek trafił do policyjnego aresztu - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik wieluń.skiej policji.
Kierowca już usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz jazdy w stanie nietrzeźwości i  złamanie zakazu prowadzania pojazdów. Grozi mu za to kara nawet kara  do 5 lat pozbawienia wolności.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było