• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchTo jak wielkie mają serca strażacy pokazywali już nie raz. Są bowiem pierwsi zawsze wtedy, gdy komuś dzieje się krzywda, albo potrzebuje ich pomocy. Tak jest i tym razem.

Druhowie ze Złoczewa każdego roku organizują paczki dla podopiecznych z domów dziecka, wspierają tych, którzy w pożarach tracą swój dobytek, są pierwsi na publicznych zbiórkach krwi. Tym razem włączyli się w akcję poszukiwania krwi dla swego honorowego naczelnika, wieloletniego druha Szymona Sowy.
Mieszkańcy Złoczewa i okolic!!! Potrzebna krew dla naszego Honorowego Naczelnika widocznego na pierwszym planie zdjęcia poniżej Szymona Sowy. Krew można oddawać w każdym centrum krwiodawstwa w Polsce z dopiskiem Szpital Wojewódzki im. Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu dla Szymona Sowy. Krew można oddawać w każdy wtorek i czwartek od godziny 8:00 do 11:00 w Sieradzkim szpitalu - zaapelowali druhowie na swym fanpage'u.
Nie bądźmy zatem obojętni, wesprzyjmy ich akcję. Być może kiedyś i my będziemy potrzebowali pomocy. Wówczas na strażaków ze Złoczewa na pewno będziemy mogli liczyć.

jm

Foto: OSP Złoczew

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było