• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchŚw. Mikołaj pojawi się 6 grudnia na wieruszowskim rynku? Od godziny 16:30 organizatorzy zapraszają dzieci i mieszkańców na Mikołajkowe atrakcje.

Pomocnicy Mikołaja nie będą próżnować i pojawią się na ulicach miasta już od samego rana i każdego, kto chciałby dołączyć do tej drużyny zapraszamy na rynek o godz16:30.
Oficjalnie ogłaszamy Pierwszą Zbiórkę Wieruszowskich Mikołajów. Dla każdego kto będzie miał na sobie 3 atrybuty Mikołaja: czapkę, pelerynę i brodę przygotowaliśmy nagrodę!?
Jako, że mamy grudzień, i bywa czasem zimno, przygotowaliśmy dla Was Zimową Zumbę Show, czyli poruszamy się na świeżym powietrzu w rytm dobrej muzyki.
Jest szansa że zobaczymy okazałe iluminacje świąteczne przygotowane przez szkoły, które grają o nagrody: wyjście do kina i na lodowisko. Liczymy że nagrody okażą się na tyle atrakcyjne, że szkoły nas zaskoczą efektem WOW.
W okolicach godz. 17:00 nastąpi ogłoszenie wyników konkursu: „ Listu do Świętego Mikołaja” i „ Las Vierushow” Po wręczeniu nagród, będziemy mogli zobaczyć widowisko świetlne Led Show. Młodzi czarodzieje Led, wyczarują Mikołaja.? Czy Mikołaj przejdzie przez komin? Jeśli nie, to na pewno znajdzie sposób, aby zejść na ziemie z dachu! Czy Policja i Straż będą wiedzieli, że to Mikołaj? Przekonamy się… Na pewno postawią na rynku swoje wozy, które udostępnią zwiedzającym.
Dla każdego dziecka, znajdą się magiczne cukierki.?? Dlaczego magiczne? Jak się włoży takiego cukierka do buzi to człowiekowi robi słodko! Magia!?? Kto by nie chciał takiego cukierka?
Zapraszamy w ten radosny dzień, 6 grudnia, godz. 16:30 na wieruszowski rynek. Wspólnie poczujmy magię tych zbliżających się świątecznych dni.
Organizatorzy: Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna Wieruszowski Dom Kultury, Gmina Wieruszów, Stowarzyszenie Integracyjne „ Klub Otwartych Serc”, Państwa Straż Pożarna w Wieruszów , Policja Wieruszów, przy udziale formacji Young Fire, Royal Marines Commando Group.
Pamiętajcie: 6.12.2018 r, start godz.16:30.

Organizatorzy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież