• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchAż 5 nowych filmów będzie można obejrzeć w sieradzkim Kino Teatrze. Będą to: "Miłość jest wszystkim", "Czarodziejka Lili ratuje święta", "Zimna wojna", "Bohemian rhapsody" oraz "Gentleman z rewolwerem".

"Miłość jest wszystkim". Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
"Czarodziejak Lili ratuje święta". Przygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta - legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne za bardzo polegają tylko na kupowaniu prezentów.
"Zimna Wojna" opowiada historię trudnej miłości dwojga uzdolnionych ludzi — Zuli, obdarzonej niezwykłym głosem i energią, w tej roli Joanna Kulig oraz Wiktora, pianisty, w tej roli Tomasz Kot. Początkowo, gdy się spotykają, rodzi się między nimi fascynacja. On sporo starszy, ona niezwykle utalentowana i charyzmatyczna. Z czasem okazuje się, że jest to miłość fatalna, para nie może żyć bez siebie, ale jednocześnie okazuje się, że nie potrafią być razem.
"Bohemian rhapsody". Pochodzący z Zanzibaru Farrokh Bulsara (Rami Malek) pracuje na lotnisku Heathrow przy sortowaniu walizek. W wolnych chwilach pisze piosenki i odwiedza nocne kluby, w których grywa kapela z Brianem Mayem (Gwilym Lee) i Rogerem Taylorem (Ben Hardy). Kiedy odchodzi od nich wokalista, Farrokh, używający pseudonimu Freddie, proponuje im swoją nieskromną osobę na zastępstwo. Eksperymentujący podczas nagrań studyjnych zespół Queen, który uzupełnia basista John Deacon wpada w ucho producentowi muzycznemu.
"Gentleman z rewolwerem". Historia najbardziej czarującego złodzieja w historii, który wcale nie miał ochoty na to, żeby przejść na emeryturę, z więzienia uciekał 30 razy, a rabując banki nigdy nie zapominał o byciu gentlemanem.
Bilety w cenie 17/15 zł (Bilety do kupienia w kasie SCK lub online na scksieradz.pl).

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież