• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

  • Życzenia

2016 05 27 12 04 00W czasie trwającej od 31 października do 5 listopada akcji "Znicz" na drogach powiatu wieluńskiego wydarzył się jeden wypadek i 14 klizji.

Do wypadku drogowego doszło 31 października 2018 roku w miejscowości Dąbrowa. Ze wstępnych ustaleń policyjnych wynika, że wynika, że 34- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego kierujący fordem focus nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył jadącego przed nim fiata ducato, którym kierował 38- letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. 38- latek z obrażeniami ciała przewieziony został do wieluńskiego szpitala. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają wieluńscy śledczy - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.
Poza tym w Dąbrowie, gmina Pątnów 34- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, kierujący fordem focus, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył jadącego przed nim fiata ducato, którym kierował 38- letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. 38- latek z obrażeniami ciała przewieziony został do wieluńskiego szpitala. Obrażeń ciała doznał 38-letni kierowca fiata ducato. Został odwieziony przez ratowników medycznych do wieluńskiego szpitala.
Okoliczności obu zdarzeń wyjaśnia policja.
Wieluńscy policjanci w czasie długiego weekendu zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było