• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchDominik Drzazga, 27-letni mieszkaniec Złoczewa został nowym burmistrzem tego miasta.

W niedzielnych wyborach pokonał obecną burmistrz Jadwigę Sobańską. Według nieoficjalnych wyników zagłosowało na niego ponad 63% mieszkańców gminy.
Chciałbym podziękować Pani Burmistrz. Dziękuję za walkę, za kampanie. To była dla mnie wielka lekcja, jako moja nauczycielka miałem zawsze do Pani szacunek nie zawsze zgadzałem się w Pani działaniach jako Burmistrza, ale za 8 lat służby dla Złoczewa należą się Pani podziękowania - napisał po uzyskaniu nieoficjalnych wyników Dominik Drzazga.
Z gratulacjami podążyła Pani Jadwiga Sobańska.
Gratuluję Panu Dominikowi Drzazdze wygranej. Mam nadzieję, że zrealizuje wszystkie swoje wyborcze obietnice i równocześnie nie zaprzepaści rozpoczętych projektów. Wszystkim Państwu, którzy mnie wspierali w tej kampanii oraz oddali na mnie głos serdecznie dziękuję. Panu Dominikowi życzę sukcesów w pełnieniu urzędu, bo najważniejsza dla nas wszystkich jest nasza Gmina - napisała na swoim fanpage'u ustępująca burmistrz.
PKW podała oficjalne wyników wyborów w Złoczewie. Dominik Drzazga otrzymał 2108 głosów (61,60%), a Jadwiga Sobańska - 1314 głosów (38,40%). Frekwencja wyniosła 58,12%.

jm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było