• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchPaweł Osiewała, prezydent Sieradza odebrał z rąk sekretarza generalnego PZLA Pawła Olszańskiego wyróżnienie za wzorową organizację Mistrzostw Polski U23.

Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się na gali "Złotych kolców", które zorganizowane zostało w Centrum Olimpijskim w Warszawie przez Polski Związek Lekkiej Atletyki i Przegląd Sportowy.
Sieradz w czasie uroczystości reprezentowali Paweł Osiewała, prezydent miasta oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Władysław Maciejewski oraz kierownik działu sportu i rekreacji MOSiR-u Emilia Marek.
W czasie gali wręczono okolicznościowe statuetki i nagrody nie tylko najlepszym sportowcom, ale również przedstawicielom świata biznesu, mediów oraz organizatorom imprez lekkoatletycznych. Polski Związek Lekkiej Atletyki docenił m.in. przedstawicieli miast-gospodarzy tegorocznych imprez w randze mistrzostw Polski. Okolicznościowa statuetka powędrowała także do Sieradza, w podziękowaniu za wzorową organizację Mistrzostw Polski U23. Z rąk sekretarza generalnego PZLA Pawła Olszańskiego wyróżnienie odebrał Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała - poinformował Urząd Miejski w Sieradzu.

jm

Foto: Facebook.com/MOSiR Sieradz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież