• Poezja
  • Con Grazia
  • Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 22 57 14W dniu 7 października 2018 r. wyszedł z domu 64-letni mieszkaniec gminy Osjaków. Następnego dnia informację o jego zaginięciu przekazali policji bliscy mężczyzny.

Według ich informacji wyszedł on z domu w niedziele o godz. 17.00. Po przyjęciu zawiadomienia natychmiast przystąpiono do poszukiwań. Do akcji włączyli się także strażacy oraz funkcjonariusze z komendy powiatowej oraz komisariatów w Białej i Osjakowa. Poszukiwania okazały się szczęśliwe. 64-latek odnalazł się około godziny 15.00 w rejonie cmentarza w Osjakowie. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń.
Obserwujmy bliskie starsze osoby i monitorujmy, czy nie maja problemów z orientacją w terenie lub komunikacją. Jeżeli zauważymy, że nasi bliscy zachowują się nieco inaczej niż zwykle, są wyobcowani, być może potrzebują naszej pomocy. Pilnujmy, by osoby starsze regularnie przyjmowały swoje leki, kontaktujmy się z nimi, jeżeli mieszkają wspólnie z nami. Warto też na wewnętrznej stronie ubrania seniora lub w kieszeniach jego odzieży umieścić „wszywki” z danymi personalnymi oraz kontaktem do opiekunów na wypadek zaginięcia - apeluje asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było