• Poezja
  • Con Grazia
  • Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 02 23 21 18 32Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi zaprasza przedsiębiorców i osoby, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej do udziału w panelu - „Przemyślany start siłą biznesu – ułatwienia ZUS dla przedsiębiorców”.

Spotkanie poprowadzi Paweł Jaroszek – wiceprezes ZUS nadzorujący Pion Finansów i Realizacji Dochodów. Spotkanie będzie miało miejsce 15 października br. w godz. 13:00 do 14:30 w Vienna House Andel’s Lodz przy ul. Ogrodowej 17, w ramach XI Europejskiego Forum Gospodarczego trwającego od 15 do 16 października br.
Świadome prowadzenie firmy to pierwszy krok do sukcesu. Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w panelu dyskusyjnym, który poświęcony będzie ułatwieniom wprowadzanym dla przedsiębiorców poprzez zapisy zawarte w tzw. Konstytucji biznesu. Będziemy rozmawiać o elektronicznych formach komunikacji z ZUS-em, o wdrożonej już w życie tzw. e-składce. Opowiemy o elektronicznych zwolnieniach lekarskich i korzyściach jakie niosą ze sobą dla przedsiębiorców tzw. e-ZLA. Zaprezentujemy też nowy sposób prowadzenia dokumentacji osobowej – tzw. e-akta.
Swoimi doświadczeniami i przemyśleniami co do współpracy z ZUS podzielą się przedstawiciele organizacji, które na co dzień zajmują się sprawami przedsiębiorców i sami przedsiębiorcy.
W panelu udział wezmą:
Przemysław Andrzejak – prezes Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
Krzysztof. T. Borkowski – wiceprezes Zarządu BCC, kanclerz Loży Łódzkiej BCC
Marek Spiżewski – członek Zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Maciej Plutecki – dyrektor Biura Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan
Kamila Kowalczyk – dyrektor personalny, reprezentująca firmy FEREX sp. z o.o., Wola sp.
z o.o. oraz Zenit sp. z o.o.
Aneta Stasiak – członek zarządu/główna księgowa w MABUDO sp. z o.o.
Zapraszamy.

Monika Kiełczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było