• Poezja
  • Con Grazia
  • Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2013 01 19 15 09 02Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek w miejscowości Kowalówka, gmina Wieruszów. Ranny został chłopiec, który poruszał się na hulajnodze.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19.00.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że ośmioletni mieszkaniec gminy Wieruszów poruszając się hulajnogą, na prostym odcinku drogi nagle wykonał manewr skrętu w lewo. W następstwie tego manewru małoletni uderzył w bok wyprzedzającego go daewoo tico, którym kierował 21 – letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego. Na skutek tego wypadku ośmiolatek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak się okazało na miejscu tego wypadku, kierujący tico 21 – latek miał w wydychanym powietrzu ponad 0,22 promila alkoholu - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik KPP w Wieruszowie.
Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu grozi kara aresztu albo grzywny.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było