• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

  • Życzenia

2018 09 14 13 32 12Trzech posiadaczy narkotyków wpadło dwa dni temu w Kuźnicy Skakawskiej i Przyworach podczas kontroli drogowej. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.20. Widząc na poboczu drogi samochód Audi A4 wieruszowscy policjanci prewencji postanowili przeprowadzić jego kontrolę. W samochodzie siedziało dwóch mieszkańców Wieruszowa i gminy Wieruszów w wieku 23 i 24 lat. Ponieważ panowie nerwowo się zachowywali, dlatego natychmiast wzbudzili podejrzenie funkcjonariuszy, a ci postanowili dokładnie skontrolować pojazd. W czasie tej kontroli znaleźli i zabezpieczyli prawie 2,5 grama „białego proszku”. Już wstępne badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to amfetamina. W tej sytuacji mężczyźni zostali zatrzymani i już usłyszeli zarzuty w tej sprawie.
Jeszcze tej samej nocy wpadli dwaj kolejni dilerzy. Tym razem w Przyworach, 10 minut później policjanci z innego patrolu wieruszowskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej osobowego peugeota. Kierował nim 29 – letni mieszkaniec gminy Czastary. On także na widok policjantów stał się bardzo nerwowy. Ci szybko odkryli przyczynę stresu młodego człowieka. W samochodzie miał bowiem ponad 1 gram amfetaminy.
Poza tym 29-latek był nietrzeźwy.  W organizmie miał prawie dwa promile alkoholu. I on został zatrzymany. Odpowie teraz nie tylko za posiadanie środków odurzających, ale także za kierowanie samochodem na tzw. „podwójnym gazie”.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było