• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

  • Życzenia

2016 07 20 17 06 10Dwóch mężczyzn pobiło trzeciego kompana, gdy ten nie chciał oddać gotówki, którą wcześniej miał pożyczyć..

Do zdarzenia doszło we wtorek, 11 września br. w Błaszkach. Gdy już im dobrze w głowach zaszumiało jeden z nich zażądał o drugiego oddania gotówki, którą ten rzekomo miał od niego wcześniej pożyczyć. Ponieważ spotkał się z odmowa, dlatego napadł na kompana, w czym pomógł mu trzeci pijący. W kieszeniach napadniętego nieszczęśnika znalazło się 40 zł i karta bankomatowa.Napastnicy zażądali pinu do karty. Pokrzywdzony podał im numer fałszywy. Następnym krokiem agresywnych panów był marsz pod bankomat.
Usatysfakcjonowani przestępcy poszli do bankomatu wypłacić pieniądze, których jednak nie otrzymali. Nie zrażeni odmową wypłaty jeszcze kilkakrotnie podchodzili do bankomatu licząc, że jednak uda się im dokonać wypłaty. Prawdopodobnie z uwagi na ich stan nietrzeźwości nie zorientowali się, że podawali niewłaściwy pin, jak i również nie zwrócili uwagi, że karta straciła ważność w 2016 r. W trakcie prób wypłaty pokrzywdzony uciekł do domu. O zdarzeniu poinformował policję dopiero następnego dnia, jednocześnie podając dane personalne sprawców. Błaszkowscy policjanci nie mieli problemów z zatrzymaniem znanych im mężczyzn. Tym bardziej, że obaj byli w stanie nietrzeźwym. Jeden z nich w momencie zatrzymania miał 2 promile alkoholu w organizmie, drugi 1 promil - relacjonuje zdarzenie asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
Obaj bapastnicy zostali przewiezieni już do Prokuratury Rejonowej w Sieradzu gdzie usłyszeli zarzut dokonania rozboju. 48 – letni mieszkaniec Błaszek oraz jego 31 – letni kolega przyznali się do popełnienia tego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Obu grozi do kilku lat pozbawienia wolności.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było