• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchZarząd Stowarzyszenia LGD „Ziemia Wieluńsko - Sieradzka” ogłosił konkursy na stanowiska: pracownik ds. administracyjno – projektowych i księgowy. Miejscem pracy dla obu nowo zatrudnionych będzie Biuro Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Wieluńsko-Sieradzka” ul. Kilińskiego 23, 98-300 Wieluń. 

W zakresie obowiązków pracownika ds. administracyjno-projektowych znajdzie się m.in.: doradztwo polegające na pomocy w przygotowaniu kompletnej dokumentacji na potrzeby ogłaszanych przez LGD konkursów, weryfikacja wniosków złożonych do LGD i przygotowywanie umów z grantobiorcami, weryfikacja sprawozdań z grantów złożonych do LGD, kontrola projektów rozliczanych przez LGD a szczególnie grantów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, pomoc w przygotowaniu zestawień do wniosku o płatność, współpraca z pracownikami biura i obsługa interesantów.
Do obowiązków księgowego natomiast będzie należało m.in.: prowadzenie rachunkowości zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, terminowe comiesięczne rozliczanie finansowo-księgowe działalności LGD, terminowe roczne rozliczanie finansowo-księgowe działalności LGD, sporządzanie okresowych raportów finansowo-księgowych, prowadzenie bieżących spraw finansowo-księgowych, nadzór nad operacjami finansowymi LGD, prowadzenie dokumentacji składek członków Stowarzyszenia, czuwanie nad prawidłowym przebiegiem wykonania budżetu Stowarzyszenia i sporządzanie pism, wniosków i podań związanych z działalnością finansowo-księgową Stowarzyszenia.
Szczegóły naborów znajdziesz tutaj

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było