• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchJak informuje asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu każdego dnia na drogach powiatu ma miejsce jakieś zdarzenie drogowe.

W dniu wczorajszym w Wieluniu na ul. Fabrycznej zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący samochodem bmw, 20 - letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania samochodu daewoo matiz. W trakcie wyprzedzania 20- latek stracił panowanie nad pojazdem wpadając w poślizg, a następnie zderzył się z jadącym w tym samym kierunku daewoo matiz. Oba pojazdy zjechały do przydrożnego rowu. W wypadku tym ucierpiała 71-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, siedząca za kierownicą daewoo matiz, która trafiła do szpitala. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają wieluńscy śledczy.
także we wtorek w Wieluniu oraz w Chorzynie gm. Osjaków miały miejsce 3 zdarzenia drogowe. Ich przyczyną było głównie niedostosowanie prędkości do warunków panujący na drodze. W żadnym ze zdarzeń nie było ofiar.
W dniu dzisiejszym w miejscowości Kolonia Raczyn na drodze krajowej nr 45 kierujący ciężarowym mercedesem 48-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego nie dostosował prędkości do warunków panujący na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z jadącym z naprzeciwko volkswagenem polo, którym kierował 43- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Interweniowały służby medyczne. Sprawca ukarany został mandatem karnym.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było