• Poezja
  • Con Grazia
  • Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 09 09 22 36 32W niedzielę, 9 września br. na Placu Wojewódzkim w Sieradzu odbył się Jarmark Powiatowy. Impreza zgromadziła mieszkańców powiatu sieradzkiego oraz licznie przybyłych gości.

Sieradzki jarmark zorganizowano już po raz dziewiąty. W tym roku duży nacisk położono na zdrowie. Dlatego też można było wykonać bezpłatne badania lub skorzystać z konsultacji medycznych. badano znamiona pod kątem czerniaka skóry, a  w ramach kampanii Rakoobrona odbywały się konsultacje dermatologa. Był rownież mammobus i przesiewowe badania wad postawy u dzieci i młodzieży.
Liczne stosika przygotowane przez gminy oferowały rękodzieło, regionalne jadło i napitki. Dla dzieci przygotowano pokazy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie "Umysł przyłapany” oraz "Ciśnienie”. Było też wesołe miasteczko.
na scenie zaprezentowali się soliści i zespoły z gmin powiatu sieradzkiego. Wystąpili również: Tayka Band, Retro Dancingu z PRL-u, Kapela PSP w Sieradzu. Przed godziną 20.00 wystąpiła gwiazda jarmarku zespół Video.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było