• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

2018 09 08 00 08 06Błaszkowski dzielnicowy asp.szt. Bohdan Tułacz wcąż bierze udział w kolejnych zawodach, a jego wyniki są coraz lepsze.

Tym razem biegający policjant wystartował w III Cross – Półmaratonie. Zawody rozgrywane były w miejscowości Murowaniec k/ Kalisza. Dystans wynosił 22 km, wokół zalewu Murowaniec i przebiegał po różnej nawierzchni. W biegu wystartowało ponad 200 zawodników.
Jedną z kategorii była klasyfikacja dla służb mundurowych, którą nasz zawodnik wygrał z czasem 1:36;40. Natomiast w kategorii zawodników powyżej 30 roku życia zajął 3 miejsce, a w kategorii głównej czyli „open” zajął 10 miejsce. Przedmiotowy bieg był kolejnym zaliczanym do Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Bierze w nich udział 350 zawodników i aktualnie asp. szt. Bohdan Tułacz znajduje się na 8 pozycji - poinformował asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
W dniu 11 listopada w Kaliszu odbędzie się ostatni bieg w ramach tych zawodów.