• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 09 06 23 49 02W najbliższym czasie w sieradzkim Kino Teatrze będzie można obejrzeć dwa filmy. Będą to: "Krzysiu, gdzie jesteś?" i "Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

Filmy będą wyświetlane w dniach 8-13 września 2018 r.
Krzysiu, gdzie jesteś?  FAMILIJNY / USA. 1 godz. 44 min. Bilety normalny 16zł , ulgowy  14 zł.
 „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.”
Dywizjon 303. Historia prawdziwa.  WOJENNY, AKCJA / POLSKA. 1 godz. 39 min. Bilety normalny  17zł , ulgowy  15 zł.
"Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.”

Źródło: Sieradzkie Centrum Kultury

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież