• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchW sieradzkiej szkole muzycznej rozpoczyna się nowy rok szkolny, a wraz z nim wznawiamy cykle muzyczne: Scena Dla Młodych, Muzyczne Horyzonty i Poliż Jazz.

Na początek, już 14 września o godzinie 18:00 (piątek) liźniemy trochę jazzu. Salę Koncertową wypełni muzyka w wykonaniu najstarszej polskiej orkiestry jazzowej Jazz Band Ball Orchestra. Wraz z JBBO w Sieradzu wystąpi wokalista z USA Stanley Breckenridge - Sieradzanie mają jednak wyjątkowe szczęście:)
Jazz Band Ball Orchestra powstał w 1962 r. w Krakowie z inicjatywy Jana Boby i Jana Kudyka. Zespół koncertował na całym świecie – niezwykle nobilitujące były występy JBBO na jednym z największych Festiwali Jazzu Tradycyjnego w USA, słynnym „Sacramento Dixieland Jubilee” w Kalifornii, później znanym jako „Sacramento Jazz Jubilee”. Znamienne jest, że od 1979 r. zespół był zapraszany na ten festiwal przez dwadzieścia kolejnych lat!
Ten wspaniały wieczór jazzu tradycyjnego rozpocznie się o godzinie 18:00 w piątek 14 września w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu przy ul Jana Pawła II 48.
Bilety w cenie 20 zł można nabyć w sekretariacie PSM w Sieradzu: do końca sierpnia w godzinach 9:00 – 15:00, a we wrześniu od 8:00 do 18:00.
Organizatorem koncertu jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA oraz PSM I st. w Sieradzu. Patronat nad koncertem objął Prezydent Sieradza  - Paweł Osiewała.
Rozgłośnia radiowa „Nasze Radio” poświęci wydarzeniu więcej czasu na swojej antenie. Niewykluczone konkursy – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Organizatorzy dziękują darczyńcom za pomoc finansową podczas organizacji koncertu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież