• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 05 05 17 53 16Urząd Miejski w Sieradzu organizuje zapisy na kolejny spływ kajakowy. Tym razem odbędzie się on 12 sierpnia br.

Do dyspozycji amatorów tego typu podróży czekać ma 10 dwuosobowych kajaków. Spływ jest bezpłatny. Trzeba tylko zdążyć z zapisem, bo o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Można to zrobić tylko do czwartku, 9 sierpnia br. do godziny 14.00 wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W tytule maila prosimy wpisać "Spływ kajakowy". W treści prosimy zaś o podanie imienia i nazwiska wraz z numerem telefonu. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spływie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i po okazaniu pisemnej zgody wraz z deklaracją o wzięciu odpowiedzialności za niepełnoletniego uczestnika w czasie spływu - informuje Urząd Miejski w Sieradzu.
Jak zapewniają organizatorzy gdyby pogoda popsuła im plany to spływ zostanie przeniesiony na inny termin. Zbiórka i odprawa uczestników: godz. 9.40 - MOSiR Sieradz.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było