• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 08 02 17 14 28W dniu 13 sierpnia, godz. 11:00 w w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu odbędą się warsztaty dla dzieci.

Podczas warsztatów dzieci będą mogły wykonać własną, unikatową biżuterię z kolorowych koralików. Tworzenie takich przedmiotów to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych. Kolorowa biżuteria stanowi doskonałe uzupełnienie letnich stylizacji.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, materiały zapewnia organizator.
Zasady uczestnictwa w warsztatach:
- Dzieci poniżej 9 roku życia mogą brać udział w warsztatach wyłącznie z dorosłym opiekunem.
- W przypadku chęci/konieczności rezygnacji z udziału w warsztatach należy niezwłocznie powiadomić nas o tym fakcie telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy CIK.
- Osoby zapisane, które nie pojawią się na warsztatach, a nie poinformują nas o tym fakcie wcześniej, nie będą miały prawa do udziału w trzech następnych warsztatach organizowanych przez Sieradzkie Centrum Kultury i Centrum Informacji Kulturalnej.
- Chęć udziału w warsztatach należy potwierdzić na dwa dni robocze przed dniem warsztatów w godzinach pracy CIK telefonicznie lub osobiście. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją z uczestnictwa w warsztatach.
[Przykład: jeśli warsztaty odbywają się w środę, udział należy potwierdzić w poniedziałek, jeśli warsztaty odbywają się w poniedziałek, udział należy potwierdzić w czwartek tygodnia poprzedniego itd.]
- Udział w warsztatach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika (fotorelacja z wydarzenia na portalu Facebook).
Zapisy: 43 677 72 14 lub osobiście.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież