• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 07 09 22 36 32Sieradzkie Centrum Kultury zaprasza na dwa koncerty, które odbędą się na sieradzkim Rynku w najbliższy piątek 13 lipca 2018 r.

Od godziny 18.00 zagrają: New Bone (Kwintet jazzowy) & Vanesa Herbec (Tanga Argentyńskie).
New Bone  - kwintet jazzowy złożony z młodych, utytułowanych muzyków. Czterema płytami (w tym trzema autorskimi) utwierdził swoją pozycję na polskim rynku jazzowym. Grupa otrzymuje propozycje koncertów w najdalszych zakątkach globu, obecnie trwają prace nad kolejnymi zagranicznymi występami. Formacja zaprezentowała się w ramach drugiej edycji festiwalu Polskie Gwiazdy Światowego Jazzu w Moskwie, a także podczas Międzynarodowego Delhi Jazz Festival w 2013 r. Formacja była jedną z gwiazd Varna Summer International Jazz Festival w Bułgarii w 2014 r. oraz brała dział w festiwalu Art Jazz Cooperation - Ukraina 2015.
Vanesa Harbek - to pochodząca z Argentyny, ojczyzny tanga wokalistka, gitarzystka i trębaczka. Jest kompozytorem i autorem tekstów ale również uznaną interpretatorką najpiękniejszych tang Astora Piazzoli, Osvaldo Pugliese czy Gardela. Jej koncerty to to muzyka w najlepszym wykonaniu, taniec i dobra zabawa.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież