• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2013 08 13 13 03 00Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki została zakwalifikowana do projektu "Mała Książka – Wielki Człowiek. Trzylatki”.

Koordynatorem projektu Instytut Książki. Akcja rozpocznie się we wrześniu i będzie wspierana kampanią w mediach, a jej beneficjentami są trzyletni Mali Czytelnicy, obywatele Gminy Sokolniki i ich rodzice. Projekt ma zachęcić rodziców i ich pociechy do regularnego odwiedzania bibliotek. W efekcie ma się również umocnić wizerunek instytucji, jako miejsca przyjaznego, w którym najmłodsi czują się swobodnie i bezpiecznie.
Udział w projekcie dla dzieci i ich rodziców jest bezpłatny. Na start dzieci otrzymają wyprawki czytelnicze, w skład których wchodzą: książki „Pierwsze wiersze dla...”, poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka”, karty Małego Czytelnika oraz naklejki do Kart Małego Czytelnika. W ramach akcji biblioteka wspólnie z przedszkolami podejmie wiele ciekawych inicjatyw czytelniczych - poinformowała Beata Waniek, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Sokolniki.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było