• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 07 04 20 55 02W minioną sobotę odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza w kajakarstwie klasycznym.

Organizatorem zawodów był Kajakowy Klub Sportowy w Sieradzu.
Wyniki:
Imię i nazwisko Klub Rocznik Miejsce Punkty
Wyścig nr 1 - K-1 młodzików 2000 m
Rocznik 2004
Szymon Wiąz KKS - Sieradz 2004 I 5
Maciej Rembek KKS - Sieradz 2004 II 4
Filip Andryszczak MUKS Wiking T.M. 2004 III 3
Maks Skąpski UKS Zalew Jerzykowo 2004 IV 2
Natan Góra MUKS Wiking T.M. 2004 V 1
Cezary Chrustowski MUKS Wiking T.M. 2004 VI 1
Rocznik 2005
Filip Kuśnierek UKS Zalew Jerzykowo 2005 I 5
Barczewski Maksymilian KTW Kalisz 2005 II 4
Ernest Galiński MUKS Wiking T.M. 2005 III 3
Bartek Kochanek KTW Kalisz 2005 IV 2
Karol Tanaś UKS Zalew Jerzykowo 2005 V 1
Wyścig nr 2 - K-1 dzieci dziewczynki 1000 m
Rocznik 2006 - 2007
Amelia Preiss UKS Zalew Jerzykowo 2007 I 5
Oliwia Ścięgaj KKS - Sieradz 2007 II 4
Nikola Szkudlarek KKS - Sieradz 2006 III 3
Łucja Kłobus UKS Zalew Jerzykowo 2007 IV 2
Nadia Kaczmarek KKS - Sieradz 2006 V 1
Anna Rurek UKS Zalew Jerzykowo 2006 VI 1
Rocznik 2008 - 2009
Katarzyna Pasińska MUKS Wiking T.M. 2008 I 5
Gabriela Wożniak KKS - Sieradz 2009 II 4
K-1 Młodziczka
Olimpia Kurzawa MUKS Wiking T.M. 2005 I 5
Wyścig nr 3 – K-1 junior mł / junior / senior 4000 m
Junior / Senior
Przemysław Szczepanik KKS - Sieradz 1996 I 5
Marek Rybarczyk MUKS Wiking T.M 2001 II 4
Jordan Łuszczek KKS - Sieradz 1999 III 3
Juniorzy młodsi
Joachim Sośnicki KKS - Sieradz 2002 I 5
Jakub Andryszczak MUKS Wiking T.M. 2002 II 4
Maciej Kochanek KTW Kalisz 2002 III 3
Bartek Białożyt KTW Kalisz 2003 IV 2
Kacper Poliński KTW Kalisz 2003 V 1
Kamil Osumek KKS - Sieradz 2003 VI 1
Wyścig nr 4 – K-1 dzieci chłopcy 1000 m
Rocznik 2006 - 2007
Paweł Andryszczak MUKS Wiking T.M. 2006 I 5
Antek Bednarek UKS Zalew Jerzykowo 2006 II 4
Mateusz Muka UKS Zalew Jerzykowo 2006 III 3
Tymek Zaparty UKS Zalew Jerzykowo 2006 IV 2
Kacper Lieske UKS Zalew Jerzykowo 2006 V 1
Barek Witczak KKS - Sieradz 2006 VI 1
Aleks Kruszyński UKS Zalew Jerzykowo 2006 VII 1
Kewin Łuszczek KKS - Sieradz 2007 VIII 1
Rocznik 2008 - 2009
Jakub Dedra UKS Zalew Jerzykowo 2009 I 5
Igor Raj KKS - Sieradz 2009 II 4
Jakub Bartosik KKS - Sieradz 2008 III 3
Wiktor Walczak KKS - Sieradz 2009 IV 2
Hubert Szkudlarek KKS - Sieradz 2008 V 1
Wyścig nr 5 – 1 juniorka młodsza/juniorka/seniorka 4000 m
Natalia Pasińska MUKS Wiking T.M. 2001 I 5
Weronika Jackowska KTW Kalisz 2003 II 4
Dominika Pasińska MUKS Wiking T.M. 1996 III 3
Wyścig nr 6 – K-1 Weteranów 3000 m
Cezary Dębiec MUKS Wiking T.M. 1971 I 5
Czesław Pietrzyk MUKS Wiking T.M. 1953 II 4
Waldemar Szumicki KKS Sieradz 1954 III 3
Daniel Łuczyński KKS - Sieradz 1978 IV 2
Wojciech Laskowski MUKS Wiking T.M 1963 V 1
Krzysztof Sierszeń KKS Sieradz 1964 VI 1
Szewczyk Grzegorz MUKS Wiking T.M 1964 VII 1
Jerzy Kleszcz KKS Sieradz 1967 VIII 1
Wyścig nr 7 –  K- 2 młodzików 2000 m
Szymon Wiąz / Maciej Rembek KKS - Sieradz 04/04 I 5
Maks Skapski / Filip Kuśnierek UKS Zalew Jerzykowo 04/05 II 4
Filip Andryszczak / Natan Góra MUKS Wiking T.M. 04/04 III
Wyścig nr 8 – K- 2 Dzieci dziewczynki 1000 m
Anna Rurek / Amelia Preiss UKS Zalew J. 06/07 I 5
N. Kaczmarek / N. Szkudlarek KKS - Sieradz 06/06 II 4
Gabrysia Wożniak / Gabrysia Jasińska KKS - Sieradz 09/09 III 3
Wyścig nr 9 – K- 2 dzieci chłopcy 1000 m
Mateusz Muka / Jakub Derda UKS Zalew Jerzy 06 / 09 I 5
Antek Bednarek / Tymek Zaparty UKS Zalew Jerzy 06 / 06 II 4
Aleks Kruszyński / Lieske Kacper UKS Zalew Jerzy 06 / 06 III 3
Witczak Bartek / Igor Raj KKS - Sieradz 06 / 08 IV 2
H. Szkudlarek / W. Walczak KKS - Sieradz 08 / 09 V 1
Jakub Bartosik / Kewin Łuszczek KKS - Sieradz 08 / 07 VI 1
Wyścig nr 10 –  K- 2 junior młodszy / junior / seniorów 4000 m
Junior / senior
P.Szczepanik / J.Łuszczek KKS - Sieradz 96/99 I 5
Kacper Kulesza / Jakub Koperski UKS Zalew 01/01 II 4
Juniorzy młodsi
Radek Chełmowski / T. Koperski UKS Zalew 03/03 I 5
Joachim Sośnicki / Kamil Osumek KKS - Sieradz 02/03 II 4
Kacper Poliński / Maciej Kochanek KTW Kalisz 03/02 III 3
Wyścig nr 11 – K- 2 Weteranów 1000 m
Krzysztof Sierszeń / Jerzy Kleszcz KKS – Sieradz 64 / 67 I 5
Cezary Dębiec / Czesław Pietrzyk MUKS Wiking T.M. 71 / 53 II 4
Waldemar Szumicki / Zbigniew Flanek KKS - Sieradz 54 / 67 III 3
Wojciech Laskowski / Grzegorz Szewczyk MUKS Wiking T.M. 63 / 64 IV 2
Klasyfikacja drużynowa klubów
KKS – Sieradz I 87 pkt.
UKS Zalew Jerzykowo II 62 pkt.
MUKS Wiking Tomaszów Mazowiecki III 59 pkt.
KTW Kalisz IV 19 pkt.

jm

Foto: Kajakowy Klub Sportowy w Sieradzu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież