• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 07 03 16 58 56W dniu 01 lipca 2018 roku na stadionie sportowym w Lututowie rozegrano dwa mecze piłki nożnej pomiędzy Jagą Lututów a klubem francuskim FC Sommerviller, oraz Oldbojami z Lututowa, wraz z byłymi graczami Jagi, a Oldbojami FC Sommerviller.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla zawodników z Lututowa, natomiast w drugim meczu padł remis 3 : 3. W rzutach karnych lepsi okazali się goście z Francji. Mecze rozegrane były w przyjacielskiej atmosferze. Wyniki meczów nie były najważniejsze ponieważ ważniejsze było spotkanie przyjaciół z Polski i Francji. Pomimo chłodu, na trybunach zjawiło się liczne grono kibiców. Organizatorzy tej niecodziennej imprezy postarali się , aby goście z Francji , których było 47 osób czuli się jak u siebie. Podczas wspólnego grilla piłkarze rozmawiali o rewanżu w następnym roku, ale już we Francji.
Aby doszło do takiego spotkania zaangażowanych było wiele osób. Wymienić należy wójta Gminy Lututów Pana Marka Pikułę,Pana Mirosława Grelę, Pana Łukasza Słabego,Pana Edwarda Perdka oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury. Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują włodarzom naszej Gminy, wszystkim sponsorom, sędziom, tłumaczom a przede wszystkim piłkarzom i kibicom.

GOK Lututow

Foto: GOK Lututów, Wacław Zabłocki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież