• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 06 12 22 47 20Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszym przedszkolu. Dzień Dziecka w tym roku szkolnym w Publicznym Przedszkolu w Złoczewie rozpoczął się 4 czerwca br.

W tym dniu przedszkolaki miały możliwość obejrzenia w MOK-u przedstawienia pt. „Kozucha kłamczucha’’ w wykonaniu rodziców dzieci z grupy ,,Kaczuszki”. Bajka bardzo się podobała dzieciom. Na zakończenie żywa muzyka poderwała wszystkich do tańca. Dzieciaki były zachwycone.
W dniu 6 czerwca 2018 roku na placu przedszkolnym został zorganizowany piknik dla naszych przedszkolaków oraz dla nowo przybyłych od września dzieci. Tego dnia nie zabrakło atrakcji: wspólne zabawy z animatorami przy muzyce, puszczanie wielkich baniek mydlanych, różnorodne konkursy, zabawy z chustą animacyjną i z piłkami. Dużym zainteresowaniem cieszył się zamek dmuchany. Zmęczone dzieci mogły odpocząć i przekąsić coś słodkiego oraz zjeść pyszną kiełbaskę z grilla. Wszyscy bawili się wyśmienicie.
Natomiast 8 czerwca trójka klasowa grupy ,,Biedronki’’ zorganizowała piknik dla swoich dzieci w miejscowości Gronówek. Tutaj również czekały na dzieci różnorodne atrakcje: zabawy ruchowe, badminton, zawody sportowe, tory przeszkód, kiełbaski z grilla oraz tańce przy muzyce. Cały tydzień obfitował w wiele atrakcji dla dzieci. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie tak samo, a może i lepiej.

Barbara Ornowska i Ewelina Radwańska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było