• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 06 05 22 47 38Radny Dominik Drzazga już wielokrotnie dał się poznać jako znakomity organizator i promotor Złoczewa. Tym razem jego zasługą jest organizacja Dnia Dziecka.

Ogromna atrakcja dla milusińskich był plac zabaw Happy Kids. Wolontariusze przygotowali dla maluchów gry plenerowe, ciekawe animacje i dmuchańce. Późnym popołudniem rozpoczął się także III Nocny Turniej w Piłkę Nożna. W przerwach odbyła się eksplozja kolorów przy użyciu proszków Holi.
Turniej zakończył się w późnych godzinach nocnych. 
Wyniki:
1. Goł Trans
2. Wolni strzelcy
3. Czerwona Armia
4. Iskra Stolec
Uważam, że każda kolejna edycja turnieju jest coraz lepsza, turniej powoli staje się coraz bardziej profesjonalny, mamy coraz większa pule nagród, gadżetów, są również przewidziane inne atrakcje, pozyskujemy nowych sponsorów i coraz więcej drużyn chce brać udział w tej zabawie. W tym roku również nie mogło zabraknąć atrakcji dla najmłodszych bo turniej przypadł akurat w Dzień Dziecka. Dla mnie najważniejszym w tym wszystkim było motto które nadajemy każdemu turniejowi - w tym roku było to hasło: Razem Tworzymy Siłę i to ta impreza miała pokazać - podsumował organizację imprezy Dominik Drzazga.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było