• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 18 19 10Funkcjonariusze wieluńscy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Boże Ciało" 2018. W czasie patroli zwracali uwagę na trzeźwość kierujących oraz prędkość pojazdów i bezpieczeństwo pasażerów, egzekwowali zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dzieci w fotelikach.

W czasie działań na terenie powiatu zanotowano 6 kolizji i zatrzymali 5 kierowców znajdujących się pod działaniem alkoholu. Poza tym w niedzielę prowadzili także działania pod nazwą „Prędkość”.
W trakcie tej akcji mundurowi ujawnili 35 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Sprawcy wykroczeń zostali ukarani mandatami karnymi. Ponadto policjanci zatrzymali również trzy prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. 30 maja w Chotowie mieszkaniec woj. łódzkiego przekroczył prędkość o 58 km/h, w m. Zwiechy mieszkaniec woj. śląskiego przekroczył prędkość o 57 km/h, natomiast 2 czerwca w m. Biała mieszkanka woj. lubuskiego przekroczyła prędkość o 61 km/h w obszarze zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi od 18 maja 2015 roku przepisami, kierujący stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy - relacjonuje działania asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było