• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 06 01 17 09 22Już niebawem, ma zacząć się remont ulicy Żabiej w Sieradzu. Ma kosztować ponad 3,2 mln zł.

Modernizacja ulicy obejmie jej przebudowę na całej długości od ul. Szewskiej do ul. Sienkiewicza oraz przebudowę łącznika od ul. Żabiej do ul. Dominikańskiej,  wykonanie robót ziemnych związanych z budową jezdni, zjazdów, chodników, ciągu pieszo–jezdnego, wykonanie koryta oraz warstw wzmacniających podłoże i warstw podbudowy, ustawienie krawężników i obrzeży. Na ul. Żabiej uregulowana zostanie kanalizacja deszczowa i odwodnienia, pojawi się nowe oświetlenie.
Modernizację wykona firma Firma Bud-Trans z Sieradza. Na ul. Żabiej uregulowana zostanie kanalizacja deszczowa i odwodnienia, pojawi się nowe oświetlenie. Zakończenie robót zaplanowano do 31 października 2018 roku.
Już zamawiamy surowce, ponieważ z ich dostępnością na rynku jest coraz trudniej. Liczymy, że tę inwestycję też zakończymy przed czasem – mówiła na konferencji prasowej pani Maria Karbowiak właścicielka firmy Bud-Trans.
Wierzę, że mieszkańcy zniosą te kilkumiesięczne trudności związane z remontem, by później móc się cieszyć nową nawierzchnią i kanalizacją deszczową. To m.in. na skutek ich próśb w ubiegłym roku została podjęta decyzja o remoncie ul. Żabiej – powiedział w czasie konferencji prasowej prezydent Paweł Osiewała.
Wartość kontraktu wyniesie 3 210 000 zł brutto.

jm

Foto: UM Sieradz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było