• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 18 18 38Policjanci o uzyskaniu informacji o rodzącej w jadącym po drodze BMV bez wahania podjęli decyzję o eskorcie do sieradzkiego szpitala. Kobieta urodziła syna.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 maja br. ok. godziny 10.00 na drodze Warta-Sieradz. Patrolujący drogę mł. asp. Sławomir Łuczak oraz sierż. Krzysztof Tyszkiewicz zauważyli, że kierowca jadącego za nimi bmw używa na przemian świateł mijania i drogowych, prawdopodobnie dając im sygnał, aby zatrzymali radiowóz.
Policjanci zjechali na pobocze, co również uczynił kierowca bmw. Do funkcjonariuszy podbiegł zdenerwowany mężczyzna, który poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala, ponieważ w pojeździe znajduje się jego rodząca żona. Policjanci natychmiast podjęli decyzje o eskorcie samochodu. Zaistniałą sytuację zgłosili dyżurnemu i używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych mundurowi pilotowali bmw. Dzięki temu bezpiecznie i sprawnie dotarli do sieradzkiego szpitala. Ciężarną kobietą zaopiekował się zespół pogotowia ratunkowego - relacjonuje zdarzenie asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było