• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2015 04 02 18 19 16Mimo kar, mimo ostrzeżeń na naszych drogach wciąż pojawiają się nietrzeźwi kierowcy. Są oni poważnym zagrożeniem dla innych użytkowników dróg. W czasie kilku ostatnich dni policja znów złapała kilku z nich.

Najwięcej, bo aż 3,2 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez funkcjonariuszy z Błaszek 39-letniego kierowcę toyoty corolli. Wpadł tuż po północy.
Dzień wcześniej badanie 54-letniego kierowcy wykazało 2 promile alkoholu. Zatrzymano go na ulicy Armii Krajowej w Sieradzu.
Czarna seria zatrzymań nastąpiła w niedzielę. Tego dnia najwięcej promili w organizmie miał 34-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego. Został zatrzymany w dniu13 maja 2018 r. około godz. 16.50 w miejscowości Charłupia Wielka. Jego stan może by się nie wydał, gdyby nie to, że spowodował kolizję drogową. Kierując volkswagenem passatem nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania i uderzył w tył jeepa renegade. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że miał w organizmie aż prawie 3 promile alkoholu. Kierująca jeepem była trzeźwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Błaszkach.
Blisko połowę mniej mial zatrzymany tego dnia w miejscowości Morawka,  29-letni kierowca volkswagena passata. W czasie jazdy stracił panowanie nad pojazdem, dachował i wjechał do przydrożnego rowu. Nic dziwnego w organizmie miał ponad 1,7 promila alkoholu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu.
Także w niedzielę, 13 maja 2018 r. został zatrzymany 22-letni kierowca z Ukrainy. Podróżując fiatem punto w Chajewie, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

jm

.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było