• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2013 04 16 22 03 54W najbliższy weekend wieluńscy chcą ograniczyć prędkość z jaką poruszać się będą po drogach powiatu kierowcy.

W ramach akcji "Prędkość" sprawdzać będą właśnie prędkość, z jaką poruszają się kierowcy, kontrolować ich stan trzeźwości, będą też sprawdzać wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący oraz pasażerowie, którzy nie będą korzystać z pasów bezpieczeństwa oraz ci,  którzy nieprawidłowo będą przewozić dzieci.
W trakcie akcji policjanci będą szczególnie wyczuleni na te kategorie wykroczeń i przestępstw drogowych, które są głównymi przyczynami wypadków. Nadmierna prędkość, kierowanie pod wpływem alkoholu, nieprawidłowo wykonywane manewry – to najpoważniejsze „grzechy” kierowców. W trakcie działań funkcjonariusze wykorzystują wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości, w tym najnowszy laserowy miernik pomiaru prędkości z możliwością automatycznej rejestracji wykroczeń TruCam - poinformowała asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było