• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 04 12 21 31 20Wpadnij do szkoły muzycznej na koncert i liźnij trochę jazzu! Pod hasłem „Poliż Jazz” kontynuujemy cykl koncertów jazzowych w Sieradzu. Tym razem w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu pojawi się jazzowe combo Artura Dutkiewicza.

Artur Dutkiewicz, wybitny polski pianista nazywany jest „Ambasadorem jazzu” /Jazz Forum Magazine 12/2012/. Jest jednym z najczęściej koncertujących za granicą polskich muzyków jazzowych. Wystąpił w ponad 60 krajach; od USA przez Europę, Afrykę, po Chiny i Australię.
Jego trio, z wyrazistym i rozpoznawalnym stylem, jest uznawane przez krytyków muzycznych za jeden z najlepszych polskich zespołów jazzowych.
Trio występowało na całym świecie, m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Indonezji, Niemczech, Rosji, Włoszech, Turcji, Azerbejdżanie i Kanadzie.
W dniu 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 18:00 ARTUR DUTKIEWICZ TRIO zaprezentuje sieradzkiej publiczności materiał z najnowszej, wydanej w 2017 r. płyty pt. „Traveller”.
Muzycy zagrają w składzie: Artur Dutkiewicz – fortepian, Andrzej Święs – kontrabas, Adam Zagórski – perkusja. Koncert swoim patronatem objął Prezydent Sieradza pan Paweł Osiewała.
Organizatorzy składają podziękowania darczyńcom za wsparcie finansowe oraz rozgłośni radiowej „Nasze Radio” za patronat medialny.
Bilety w cenie 20,00 zł do nabycia w sekretariacie PSM I st. w Sieradzu, ul. Jana Pawła II 48 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.
Na koncert zaprasza Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieradzu i Towarzystwo Muzyczne FERMATA.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież