• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 04 12 02 48 01Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Złoczewie zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.04.2018 r. godz. 17.00 w czytelnii biblioteki.
Maria Ulatowska, na co dzień specjalistka od prawa dewizowego, dopiero na emeryturze znalazła trochę czasu i zrealizowała swoje marzenie. Mieszka w samym centrum Warszawy, ale najchętniej mieszkałaby gdzieś poza miastem… Kocha las, swoją rodzinę i psy. Na koncie ma sześć powieści: "Sosnowe dziedzictwo", "Pensjonat Sosnówka", "Domek nad morzem", "Przypadki pani Eustaszyny", "Kamienica przy Kruczej" i "Całkiem nowe życie".
Jacek Skowroński - (ur. 16 lipca 1963 w Warszawie) – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, juror cyklicznego konkursu literackiego Horyzonty Wyobraźni, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne (2008). Autor powieści sensacyjno-kryminalnej „Był sobie złodziej”. Mieszka w Warszawie, studiował ekonomię w Nowosybirsku i Moskwie, absolwent SGH. Żonaty, córka Sabina.
Zarabiał na życie między innymi jako tragarz, brukarz czy sprzedawca butów. Przez pewien czas „zajmował się” również włóczęgą.
Wspólnie napisali ksiązkę "Autorka". Jest to ksiązka o tym jak policyjna profilerka i prowadzący niekonwencjonalne śledztwo nadkomisarz usiłują przerwać łańcuch niewytłumaczalnych na pozór zbrodni. Tymczasem giną kolejne osoby.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież