• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 04 11 21 14 38Wieluńska firma Wielton została nominowana do II edycji konkursu "Inwestor bez granic" w kategorii Polscy inwestorzy za granicą.

Celem konkursu jest wyróżnienie polskich firm, które realizują skuteczną ekspansję zagraniczną oraz znaczących inwestorów zagranicznych wnoszących trwałe, nowe wartości do polskiej gospodarki.
Najlepsze firmy w głosowaniu internetowym na stronie WNP.PL, wybiorą Czytelnicy portalu. Głosować można tutaj do dnia 2 maja do godz. 12. W drugim etapie dziesięc najlepszych firm wybiorą członkowie Rady Konsultacyjnej.
Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem i sprzedawcą naczep i przyczep, a także zabudów na samochody ciężarowe. W tej dziedzinie firma znajduje się wśród wiodących producentów w Europie i świecie. Swoje produkty sprzedaje na rynkach Rosji, Ukrainy, Białorusi, Norwegii, Węgier, Litwy, Łotwy, Czech, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Estonii, Niemiec, Austrii, Francji, Holandii, Słowenii oraz Serbii. W jej skład wchodzą spółki: Wielton Rosja, Wielton Ukraina oraz Wielton Białoruś zajmują się przede wszystkim handlem oraz marketingiem i reklamą.

 jm

 

Komentarze   

0 #1 Anonim 2018-04-14 04:44
Przed umieszczaniem artykułów warto było by sprawdzić informację..fir ma nie jest w pierwsze dziesiątce w Europie tylko na świecie a na trzecim miejscu w Europie
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było