• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 03 13 10 21 12Miejski Ośrodek Kultury w Złoczewie zaprasza do sali złoczewskiego pałacu na kolejny koncert z cyklu "Wieczór z muzyką", który odbędzie się 23 marca 2018 r. o godz. 18:00.

Wystąpi zespół AllRounders stworzony przez muzyków, którzy spotkali się jeszcze podczas studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi.
Skaład zespołu:
- Wojciech Skibiński - śpiew
- Jan Adamkiewicz – skrzypce
- Marcin Janiszewski – akordeon
- Marcin Fidos – kontrabas
Repertuar: romanse rosyjskie, znane i lubiane na całym świecie pieśni i tematy instrumentalne z muzyki klasycznej i rozrywkowej, takie jak: znany przebój Jana Kiepury pt „Brunetki, Blondynki”, „ Już nie zapomnisz mnie” i „ Powróćmy jak za dawnych lat”, „Volare”, „Kalinka”, „Oczy czarne”, „O sole mio” i wiele, wiele innych.W ciągu lat, które upłynęły od ukończenia studiów, każdy z członków zespołu nabierał zawodowego doświadczenia uczestnicząc w różnorodnych projektach muzycznych. Niektóre z nich realizowane były wspólnie. Na początku 2009r. podjęli konkretne rozmowy, aby korzystając z doświadczeń zdobytych w kraju i za granicą stworzyć coś wyjątkowego.
Tak powstał zespół „AllRounders”. Nazwa podkreśla wszechstronność, która wyraża się zarówno w wykonywanym repertuarze, jak i instrumentarium. Muzycy wypracowali swój własny styl i brzmienie, które wyróżniają ich spośród innych formacji muzycznych. Zespół wykonuje muzykę instrumentalno-wokalną, według własnych aranżacji.
W repertuarze znalazły się romanse rosyjskie, znane i lubiane na całym świecie pieśni i tematy instrumentalne z muzyki klasycznej i rozrywkowej, takie jak: znany przebój Jana Kiepury pt „Brunetki, Blondynki”, „ Już nie zapomnisz mnie” i „ Powróćmy jak za dawnych lat”, „Volare”, „Kalinka”, „Oczy czarne”, „O sole mio” i wiele, wiele innych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież