• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 03 02 00 24 26W dniu 1. marca 2018 r. w Hali Sportowej WOSiR w Wieluniu oraz 7. marca 2018 r. w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie odbyły się XV Targi Edukacyjne dla uczniów gimnazjów. Wśród szkół ponadgimnazjalnych z regionów Wieruszowa, Wielunia, Kępna nie mogło oczywiście zabraknąć Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie.

Stoisko naszej szkoły w Wieluniu oraz w Wieruszowie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dyrektor ZSR w Lututowie Robert Majchrowicz przedstawił ofertę szkoły na rok szkolny 2018/2019, opowiedział o życiu szkoły, o realizacji licznych projektów, o wyjazdach na praktyki zagraniczne do Włoch. Uczniowie – reprezentanci wszystkich zawodów przedstawili kierunki kształcenia wyśpiewując piosenkę w rytm melodii „Miłość w Zakopanem”. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie odpowiadali na liczne pytania gimnazjalistów dotyczące: zajęć praktycznych, możliwości pracy po ukończeniu naszej szkoły, darmowych kursów na prawo jazdy kategorii B i T. Dla kandydatów z odległych miejscowości oferowali miejsca w internacie oraz „domowe obiady”, zapewniając spokojną i przyjazną wręcz rodzinną atmosferę w szkole i internacie. Uczennice klas technikum architektury krajobrazu zaprezentowały umiejętności florystyczne wykonując bransoletki z drutu i żywych kwiatów dla gimnazjalistek – co cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.
W roku szkolnym 2018/2019 proponujemy następujące kierunki kształcenia w zawodach:
w Technikum:
technik agrobiznesu
technik architektury krajobrazu
technik mechanizacji rolnictwa i Agrotroniki
technik rolnictwa
w Branżowej Szkole I Stopnia:
mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych.
Zapraszamy gimnazjalistów do odwiedzenia szkoły i podjęcie kształcenia w wybranym zawodzie. "Dzień otwartych drzwi” w ZSR w Lututowie odbędzie się w dniu 10 maja 2018 r.

Anna Rudnicka

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było