• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 02 13 21 34 24W Ostrowie Warckim, gmina Warta, w porcie jachtowym, za blisko 8 mln zł. powstanie Centrum Szkoleniowo-Wystawienniczego i Turystyki Wodnej.

W Ostrowie Warckim, gmina Warta, w porcie jachtowym, za blisko 8 mln zł. powstanie Centrum Szkoleniowo-Wystawienniczego i Turystyki Wodnej.
 Nowy obiekt będzie pełnić funkcję szkoleniową, wystawienniczą. Swoją siedzibę znajdzie tam również kapitanat portu. Za unijne pieniądze zakupione zostanie wyposażenie i sprzęt sportowy, m.in: stacja pogody, SUPy i deski windsurfingowe z wyposażeniem. Przebudowane zostaną drogi dojazdowe, ciągi piesze ,miejsca parkingowe oraz oświetlenie do powstałej infrastruktury.
- Jeziorsko to wspaniałe miejsce które dzięki swoim naturalnym uwarunkowaniom przyciąga ludzi poszukujących wypoczynku nad wodą.  Już niedługo może ono stać się kolejną perłą turystyczną na mapie naszego regionu – powiedział po podpisaniu umowy Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego.
Do 2020 r. za blisko 350 mln zł mają powstać 34 nowe inwestycje związane z budową, rozbudową czy odnowieniem miejsc rekreacji.

jm

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było