• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2016 03 06 21 48 50W Sieradzu powstaną kolejne miejsca pracy. Tym razem będzie ich aż 110.

W Sieradzu powstaną kolejne miejsca pracy. Tym razem będzie ich aż 110. Na Górce Kłockiej powstanie bowiem zakład z branży AGD „Schnee - Polska Sp. z o.o.” należącej do Schnee Gruppe. Firma ta za ponad 60 mln złotych wybuduje w Sieradzu zakład produkcyjny o łącznej powierzchni około 11,5 tys. m kw. Będą tu produkowane kosze do zmywarek dla czołowych producentów AGD oraz dla marek premium – m.in. Miele, Electrolux, Bosch Siemens Hausgeräte (B/S/H), Whirlpool, Winterhalter.
Bardzo się cieszę, że przyciągnęliśmy do Sieradza kolejnego inwestora, który stworzy ponad 100 pełnoetatowych nowych miejsc pracy. Jest to efekt naszej wielomiesięcznej ciężkiej pracy, która w ten sposób zostaje dzisiaj doceniona. Jest to również wynik bardzo dobrze przygotowanej oferty gospodarczej i bardzo dobrego klimatu inwestycyjnego wokół Sieradza, który udało nam się stworzyć i który doceniają inwestorzy tworząc nowe miejsca pracy i budując kolejne zakłady produkcyjne w naszym mieście  –  nie kryje swojej radości Paweł Osiewała.
Nowy inwestor w bardzo dużym stopniu stawia również na ochronę środowiska, dlatego jednym z kluczowych czynników jest odpowiednia gospodarka odpadami i recykling oraz nieuciążliwa produkcja, przez co zakład produkcyjny nie oddziałuje negatywnie na środowisko.
Zakład powstanie na gruntach, które ponad rok temu uzyskały prestiżowy tytuł „Gruntu na medal” przyznawany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu jako najlepszy grunt inwestycyjny w woj. łódzkim i jeden z 16 najlepszych w Polsce.

jm

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było