• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

259 52274aJak donosi KPP w Sieradzu sieradzka drogówka została wyposażona w najnowszy w kraju radar laserowy. Niewątpliwie urządzenie to znacząco przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Jak donosi KPP w Sieradzu sieradzka drogówka została wyposażona w najnowszy w kraju radar laserowy. Niewątpliwie urządzenie to znacząco przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Laserowy miernik prędkości TRUCAM z wbudowaną kamerą video już za kilka dni zacznie być wykorzystywany przez policjantów sieradzkiej drogówki. Urządzenie to jest cyfrową kamerą i jednocześnie urządzeniem do laserowego pomiaru prędkości i odległości. Mierzy nie tylko prędkość ale również obliczy czas przejazdu i odległość pomiędzy dwoma pojazdami. Wytworzy również dokumentację video oraz zdjęcia. Trucam posiada kilka trybów pracy w tym możliwość rejestrowania tylnej tablicy rejestracyjnej chociażby motocykla. Praktycznie pozwala na nagranie każdej sytuacji, także jazdę bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, rozmowy przez telefon komórkowy czy też wyprzedzanie na linii ciągłej. Pomiarów może dokonywać z odległości kilkuset metrów niezależnie od warunków pogodowych. Policjanci będą go wykorzystywać w codziennej służbie na wszystkich drogach powiatu sieradzkiego.

red

źródło: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było