• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2014 03 16 15 55 42Aż 4 promile alkoholu w organizmie miał 56-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, którego policja zatrzymała w okolicach Nowej Wsi, gmina Brzeźnio.

Aż 4 promile alkoholu w organizmie miał 56-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, którego policja zatrzymała w okolicach Nowej Wsi, gmina Brzeźnio. Mężczyzna kierował skodą octavią.
Jak ustalili  mundurowi , kierujący skodą octavia 56 – letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego stał na poboczu. W pewnym momencie włączył się do ruchu. Jechał całą szerokością jezdni zmuszając innych kierowców do ucieczki na pobocze. Po przejechaniu kilkuset metrów gwałtownie odbił w prawo i wjechał do rowu zatrzymując się na drzewie. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcy, który miał w organizmie aż 4 promile alkoholu - poinformował asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
Niefrasobliwy kierowca usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy do lat 10 oraz nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych.

jm

Komentarze   

0 #1 Adam 2018-01-11 06:36
To powiatu wieluńskiego czy wieruszowskiego w końcu :D
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było