• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 01 08 20 56 04W czasie szybowania auta kierowca wypadł z niego. Może właśnie dlatego mimo, że auto upadło na dach mężczyźnie nic się nie stało.

W czasie szybowania auta kierowca wypadł z niego. Może właśnie dlatego mimo, że auto upadło na dach mężczyźnie nic się nie stało. Do zdarzenia dosżło w niedzielę, 7 stycznia br. około godziny 5.10 na rondzie Solidarności Rolników Indywidualnych w Sieradzu.
Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że samochód osobowy honda jadąc od strony Złoczewa w kierunku Sieradza nie dostosował prędkości do panujących warunków. Z dużym impetem wjechał na środek ronda. Następnie został wybity w powietrze i po kilkukrotnym obróceniu się upadł na dach na pobliskim polu. Prawdopodobnie w trakcie tego zdarzenia kierowca wypadł z auta, zaś pasażer wyszedł z pojazdu o własnych siłach.  Okazało się, że 20 – letni kierowca był w stanie nietrzeźwym. Badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. W trakcie rozmowy z mundurowymi przyznał się do prowadzenia pojazdu ale stwierdził, że samego zdarzenia nie pamięta - poinformował asp. sztab. Paweł Chojnowski, rzecznik KPP w Sieradzu.
Kierowca z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było