• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

DSC01524aUrząd Miasta i Gminy Wieluń wraz z Wieluńskim Domem Kultury i Kino - Teatrem Syrena w Wieluniu zorganizowali imprezy sylwestrowe dla mieszkańców miasta i okolic.

Urząd Miasta i Gminy Wieluń wraz z Wieluńskim Domem Kultury i Kino - Teatrem Syrena w Wieluniu zorganizowali imprezy sylwestrowe dla mieszkańców miasta i okolic.
W noc sylwestrową można było bawić się na Balu Koszyczkowym w sali widowiskowej WDK w Wieluniu. Chętnych, jak zawsze na tego typu imprezy, było tak wielu, że bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku dni. Oprócz ciepłych napoi organizatorzy zagwarantowali świetną muzykę pod tytułem "Wspomnień czar", która od samego początku porwała wszystkich na parkiet.
 
Maratonem Filmowym wypełniło czas kinomaniakom w Sylwestra Kino - Teatr Syrena. Widzowie zobaczyli przedpremierowo dwa filmy: "Cudowny chłopak" i polski "Gotowi na wszystko". W międzyczasie kierownik kina Jacek Olejnik urozmaicił maraton konkursem. Można było wykazać się wiedzą z historii zarówno Kina Syrena jak i filmografii. W nagrodę uczestnicy otrzymali zestawy kosmetyków. Oprócz uczty dla duszy było też przygotowane dla kinomanów coś dla podniebienia: pięknie podane kanapki, ciasto oraz lampka szampana. O północy chętni uczestnicy udali się na pl. Legionów aby z resztą mieszkańców Wielunia powitać Nowy Rok z Burmistrzem Wielunia Pawłem Okrasą.  Jako trzeci i ostatni, tuż po powrocie, został wyświetlony film "Król Rozrywki".

 

Tradycją w Wieluniu stało się również witanie Nowego Roku z Burmistrzem Wielunia Pawłem Okrasą na pl. Legionów, pod gwiazdami. Tym razem wraz z panią Dyrektor Domu Kultury Elżbieta Kalińską burmistrz złożył wszystkim życzenia noworoczne, po których nastąpił pokaz przepięknych sztucznych ogni.

EM

Bal Koszyczkowy w WDK w Wieluniu

 

Maraton Filmowy w Kino - Teatrze Syrena w Wieluniu

 

Nowy Rok na pl. Legionów z Burmistrzem Wielunia Pawłem Okrasą

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było