• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

 DSC2585 (Medium)a7 grudnia w Piotrkowie Trybunalskim odbył się  Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w piłce ręcznej chłopców,  rozgrywany w ramach Licealiady  2017/18.

7 grudnia w Piotrkowie Trybunalskim odbył się  Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w piłce ręcznej chłopców,  rozgrywany w ramach Licealiady  2017/18. W turnieju tym udział wzięło 6 drużyn, zwycięzców półfinałów. Powiat wieluński reprezentowali chłopcy z Zespołu Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu.
W spotkaniach grupowych Z.S. nr 3  z Wielunia wygrał 22 : 10 z Aleksandrowem Łódzkim i przegrał 10 : 14 z Łodzią, co spowodowało że wielunianie zajęli 2 miejsce w grupie i zagrali o 3 miejsce w turnieju.
W spotkaniu o brązowy medal pokonali zawodników z Piotrkowa Trybunalskiego 15 : 14. Cały turniej wygrała reprezentacja Łodzi, która w finale pokonała 18 :17 drużynę z Tomaszowa Mazowieckiego 
REPREZENTANCI ZESPOŁU SZKÓŁ nr 3 W WIELUNIU :
Bartek Bednarek, Jakub Chudecki, Jakub Czarnogredzki, Kacper Felusiak, Błażej Golański, Bartłomiej Kowalczyk, Bartosz Kowalczyk, Bartek Nawrocki, Wiktor Nawrocki, Kacper Perek, Michał Podgórniak, Dominik Szymański, Olgierd Troczka
Opiekun: Mariusz Wolny

 

fot. Darek Fitas

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież