• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 12 07 20 04 18Prawie milion złotych kosztował remont oddziału rehabilitacji w sieradzkim szpitalu. W dzisiejszym jego otwarciu uczestniczyli m.in.: marszałek i wicemarszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień i Dariusz Klimczak.

Prawie milion złotych kosztował remont oddziału rehabilitacji w sieradzkim szpitalu. W dzisiejszym jego otwarciu uczestniczyli m.in.: marszałek i wicemaeszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień i Dariusz Klimczak.
- Bardzo się cieszę, że szpital cały czas się modernizuje i pozyskuje najnowocześniejszy sprzęt do diagnozowania i leczenia mieszkańców naszego regionu. Nasz samorząd chętnie Was w tym wspiera i nadal będzie to robił. Trudno dzisiaj wyobrazić sobie dobry szpital bez nowoczesnego oddziału rehabilitacji. Dzięki temu można uzyskać najlepsze efekty lecznicze, co jest ważne w procesie dochodzenia do zdrowia i powrotu do sprawności. Szpital w Sieradzu, jak na markową placówkę medyczną przystało od dzisiaj ma taki oddział – powiedział w czasie uroczystości marszałek województwa Witold Stępień.
W skład Zakładu Rehabilitacji Leczniczej wchodzi zespół gabinetów fizjoterapeutycznych: fizykoterapii, hydroterapii, ćwiczeń dzieci, masażu leczniczego i kinezyterapii. Kompleksowa terapia fizjoterapeutyczna obejmuje zabiegi z zakresu: elektroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, laseroterapii, leczenia zimnem i ćwiczeń fizycznych.
Wartośc remontu wyniosła ponad 950 tys. zł, z czego 504 tys. pochodziły z budzetu województwa łódzkiego. Pozostałą kwotę wyłożył szpital z własnych środków.

jm

Foto: Urząd Marsząłkowski w Łodzi

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było