• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 12 05 16 16 30Od lat Mikołajki kojarzą się z przyjemnością i tajemniczością. Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi ich Św. Mikołaj  i przyniesie jakiś upominek. Warunek jest tylko jeden – trzeba być grzecznym.

Od lat Mikołajki kojarzą się z przyjemnością i tajemniczością. Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi ich Św. Mikołaj  i przyniesie jakiś upominek. Warunek jest tylko jeden – trzeba być grzecznym. W świetlicy w Grójcu Wielkim  jak się okazało są same grzeczne dzieci i Mikołaj  przybył do nich już w minioną niedzielę. Ale zanim przyszedł, uczestnicy wykonali wiele ciekawych prac przestrzennych, jak choćby malowanie figurek gipsowych z wizerunkiem  Mikołaja, choinki czy bałwanka. Najmłodsi mieszkańcy brali udział w tworzeniu papierowego łańcucha, który ozdobił choinkę. Niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych  w świetlicy  był również występ dzieci   w przedstawieniu pt. „Spotkanie ze św. Mikołajem”.  Św. Mikołaj był pod wielkim wrażeniem małych artystów. Nawet rózgi, które przyniósł , zabrał z powrotem ze sobą. Obiecał, że  przyjdzie ponownie za rok  do naszej świetlicy!
Trzy godziny międzypokoleniowej zabawy, 3 grudnia w Pracowni Św. Mikołaja, był to wspaniale spędzony czas. Wszystkim dopisywał wyśmienity humor.
Całą imprezę pod względem artystycznym  przygotowała i prowadziła Pani Anna Mieszała, a organizacją mikołajek zajął się sołtys Leszek Dobras.
Organizator serdecznie dziękuje za okazaną pomoc Urzędowi Miejskiemu w Złoczewie, Pizzerii „Marmonii” w Złoczewie oraz  rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.  
Tego dnia podsumowano także konkurs na ozdobę choinkową –zawieszkę. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Redakcję „Tygodnika Poradnik Rolniczy” w Poznaniu oraz Redakcję Kroniki Grójca Wielkiego. Ozdoby wykonane przez dzieci zawisły na choince w świetlicy.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było