• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 12 04 20 38 28Już niebawem w Błaszkach ma powstać czterdzieści nowych mieszkań. Tyle bowiem będzie liczył nowy blok mieszkalny, który ma powstać przy ulicy Sportowej.

Już niebawem w Błaszkach ma powstać czterdzieści nowych mieszkań. Tyle bowiem będzie liczył nowy blok mieszkalny, który ma powstać przy ulicy Sportowej. Zostanie on wybudowany na 17-arowej działce sprzedanej przez Gminę Błaszki w przetargu nieograniczonym za blisko 184 tys. zł (defakto jest to użyczenie wieczyste na czyli na okres 99 lat).
Budynek będzie nowoczesny, ładny i dobrze wyposażony. Ciepło dostarczone będzie z miejskiej ciepłowni z indywidualnym jego rozliczaniem, a w środku rozprowadzone zostaną przyłącza światłowodowe z miejskiej sieci światłowodowej wybudowanej przez gminę dostarczając: telefon, telewizję i Internet oraz umożliwiając centralne zarządzanie mieszkaniami. Prywatny inwestor właśnie pracuje nad projektem i uzgodnieniami, aby mieszkaniami można było się cieszyć już w 2019 roku. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcą zamieszkać w swoim własnym „m”. Dla wszystkich ciekawych, korzystając z uprzejmości inwestora prezentujemy przybliżoną wizualizację inwestycji - informuje błaszkowski magistrat.

jm

Foto: UM Błaszki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było