• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 12 04 20 47 04W poniedziałek, 04 grudnia br. w Sieradzu odbył się Dzień Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8.

W poniedziałek, 04 grudnia br. w Sieradzu odbył się Dzień Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8. Z tej okazji Tomaszowi Andrzejewskiemu, jednemu z rodziców, aktywnie wspierającemu działania szkoły, wręczono Order Przyjaciela Integracji. Uczniowie natomiast stanęli do rywalizacji sportowej, w której liczyła się przede wszystkim radość ze startu. Wszyscy otrzymali medale, które wręczał sam prezydent Sieradza Paweł Osiewała.
- To wspaniałe uczucie, ale moim zdaniem jest to zasługa całej szkoły i społeczności, bo nie tylko uczniowie są super, a i z nauczycielami świetnie się współpracuje. Ale największą nagrodą dla mnie jest to, gdy na przykład na tak zwanych zielonych szkołach dzieci po zakończeniu dziękują za moją pracę dużymi oklaskami – powiedział Tomasz Andrzejewski po otrzymani wyróżnienia.
W trakcie imprezy wyświetlono także film pt. „ Życzliwość”, którego bohaterami byli sami uczniowie, prezentujący efekty pracy w szkole integracyjnej.

jm

Foto: Facebook.com/Paweł Osiewała

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było