• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2017 12 04 21 36 50W dniu 3 grudnia 2017 r, Zarząd LKS „Czarna Damka” w Lututowie zorganizował Mikołajkowy Turniej w warcaby 100-polowe. Odbyły się one w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie.

W dniu 3 grudnia 2017 r, Zarząd LKS „Czarna Damka” w Lututowie zorganizował Mikołajkowy Turniej w warcaby 100-polowe. Odbyły się one w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie.
Początek tradycyjnie; zapisy, wpisywanie rankingów, przypomnienie regulaminu gry. Sędziowanie komputerowe na dystansie 7 rund, przy czasie na zawodnika 10 minut.
Dość szybko ukształtowała się czołówka z najlepszych zawodników.  Na dalszych pozycjach kolejność zmieniała się po każdej rundzie. Wreszcie koniec rozgrywek. Ustalanie grup wiekowych. Wypisywanie okolicznościowych dyplomów. Na koniec rzecz najważniejsza; ogłoszenie wyników oraz wręczanie nagród
i dyplomów. Czynności tej dokonali; Wójt Gminy Lututów pan Marek Pikuła, a asystował mu Prezes Czarnej Damki Zygmunt Ślęzak.
Nagrodzeni zawodnicy i zawodniczki to;
Kategoria Kobiet;
1. Marta Okoń
2. Anna Faltyńska
3. Zuzanna Klimas
Kategoria Orlików;
1. Wojciech Okoń
Kategoria Młodzików;
1. Samuel Pazek
2. Kacper Białkowski
3. Kacper Wrzosek
Kategoria Kadetów;
1. Tobiasz Bednarski
Kategoria Seniorów;
1. Przemysław Oderkiewicz
2. Grzegorz Siwik
3. Michał Pazek
Kategoria Seniorów Starszych;
1. Ireneusz Perdek
2. Jan Osiołkowski
3. Zygmunt Ślęzak
Przy tym o miejscu czwartym i trzecim zdecydowała różnica zaledwie 7/100 punktu. Nagrody zostały zakupione ze środków finansowych Samorządu Gminy Lututów. W związku z planowanymi za dwa tygodnie Mistrzostwami Polski Zrzeszenia LZS w Sępólnie Zarząd dokonał wyboru drużyny która będzie reprezentować Powiat Wieruszowski i Gminę Lututów. Skład drużyny to; Ślęzak Mariusz, Perdek Edward, Siwik Grzegorz, Ślęzak Zygmunt, Bednarski Tobiasz, Osiołkowski Jan, Samuel i Estera Pazek

Zdjęcia, relacja i sędziowanie Wacław Zabłocki

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież