• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

265 49932aW dniu 3 grudnia 2017 r. policjanci z komendy powiatowej w Wieruszowie otrzymali informację, że przed jedynym z obiektów handlowych w Żdżarach w powiecie wieruszowskim został uszkodzony pojazd marki Audi A6 tzn. samochód miał wgniecenia i zarysowania karoserii tylnych lewych drzwi.

W dniu 3 grudnia 2017 r. policjanci z komendy powiatowej w Wieruszowie otrzymali informację, że przed jedynym z obiektów handlowych w Żdżarach w powiecie wieruszowskim został uszkodzony pojazd marki Audi A6 tzn. samochód miał wgniecenia i zarysowania karoserii tylnych lewych drzwi. Policjanci dzięki rozpoznaniu środowiska i współpracy z właścicielem audi  ustalili, że umyślnego uszkodzenia pojazdu mógł dopuścić się 31 - letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, który wykorzystał fakt pozostawienia pojazdu przez właściciela, robiącego w tym czasi zakupy i butelką spowodował jego uszkodzenia. Wieruszowscy policjanci zatrzymali 31 - latka. Mężczyzna tłumaczył się, że uszkodził audi przez przypadek. Szacunkowa wartość uszkodzeń pojazdu to ok. 2000 złotych.
Podejrzany usłyszał zarzut w tej sprawie: za uszkodzenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają dalsze okoliczności tego zdarzenia a czynności nadzorowane są przez Prokuraturę Rejonową w Wieluniu.

EM

źródło: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było